PC:
Hold Ctrl-tasten nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Mac:
Hold Cmd-tasten (Command) nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Stort og smått på Ranheim/Networks

Frivilligsentralen har som mål å kartlegge og ikke minst synliggjøre eksisterende frivillig aktivitet i nærmiljøet. Her vil du etter hvert finne kort informasjon og kontaktinfo til smått og stort av frivillig aktivitet som rører seg på Ranheim.

Organisasjon                Kontakt

Stiftelsen Folkets Hus Ranheim http://www.sfhr.no
Ranheim Quiz'n Kjell Arve Arntzen
Ranheimsavisa http://www.ranheimsavisa.no/
Reppe Blandakor http://www.kor.no/reppe-blandakor
Reppe Rideklubb http://www.repperideklubb.com/
Ranheim Mannskor Eldar Hernes
Ranheim Pensjonistforening  http://www.ranheimpensjonistforening.no
Ranheim Musikkforening http://www.rmfweb.blogspot.com/
Ranheim Skolekorps http://www.ranheimkorps.no/
Reppe Ridesenter http://www.repperidesenter.no/
Ranheim Fotball http://www.ranheimfotball.no
Ranheim Skiklubb          http://idrett.speaker.no/organisation.asp?id=64098
Ranheim Idrettslag http://www.ril.no Ranheim Bydelsmuseum http://ranheimbydelsmuseum.fastweb.no/
Chappa Kulturhus for barn og unge http://www.trondheim.kommune.no/chappa Ranheim helse- og velferdssenter http://www.trondheim.kommune.no/ranheim-hvsenter/ Ranheim Skole http://www.trondheim.kommune.no/ranheim-skole/ Romantica Pizzarestaurant http://www.romantica.no/